ورود:::عضویت
2021/07/28امروز : 28 Today is ۱۴۰۰/۰۵/۰۶
Today is ۱۴۰۰.۰۵.۰۶
Today is ۱۴۰۰-۰۵-۰۶
Today is چهارشنبهThe time is ۰۹:۱۰:۵۹ق.ظ
 • Like
 • دانلود
 • نظرات
 • اشتراک
 • 81
 • همدلی اهل سنت و شیعه استان بوشهر برای برگزاری انتخابات پرشور
  اخبار شیعه 0 خرداد ۲۳, ۱۴۰۰

  به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری ظهر یکشنبه در نشست با دبیر شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی و جمعی از ائمه جمعه و علمای اهل سنت استان بوشهر اظهار داشت: اقتدار نظام اسلامی و حفظ و ارتقای آن از موضوعات مهم و اساسی است.

  وی اضافه کرد: تقریباً تمامی فضلای اهل سنت و شیعه بر این معنا اتفاق نظر دارند که ایجاد، حفظ و ارتقای سطح اقتدار اسلام و نظام اسلامی اگر از متون فاخر استفاده شود یا حکم عقل باشد، واجب است.

  نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر با اشاره به برخی از مصادیق ایجاد، حفظ و ارتقای سطح اقتدار، اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران یکی از مصادیق ایجاد، حفظ و ارتقا سطح اقتدار اسلامی است.

  وی انتخابات را نیز از مصادیق ایجاد، حفظ و ارتقا سطح اقتدار دانسته و تصریح کرد: هر چقدر حضور مردم در انتخابات حماسی‌تر و پرشورتر باشد اقتدار نیز بیشتر خواهد بود.

  آیت الله صفایی بوشهری افزود: الحمدلله سطح دانش فقهی علمای اهل سنت و شیعه در استان بوشهر اینقدر بالاست که با درک اهمیت حضور مردم در انتخابات، در جهت حضور حماسی مردم در این صحنه حساس و دعوت از آنان تلاش و اقدام جدی می‌کنند و از این بابت صمیمانه تشکر می‌کنم.

  امام جمعه بوشهر گفت: امید داریم انتخابات پیش رو با حضور گسترده مردم و پر مفهوم و پرمعنا باشد و موجب اقتدار اسلام و مسلمین و نظام اسلامی شود و یک آغازی برای وحدت هر چه عمیق‌تر و توسعه و پیشرفت بر مبنای اسلام و عدالت و رافع مشکلات به ویژه مشکلات معیشت مردم باشد.

  منبع : خبرگزاری مهر

  انتشار از سایت شیعه وب دات ایران

  www.shieweb.ir

  لینک کوتاه
  خانه » اخبار شیعه » همدلی اهل سنت و شیعه استان بوشهر برای برگزاری انتخابات پرشور
  صفحه اینستا